چرا پیشنهاد می کنیم از ما خرید کنید؟

 

شاید برای شما سوال باشد که چرا بخواهید ما را به عنوان فروشنده برای تهیه اجناس خود انتخاب کنید، از این رو ما این دلایل را به شما اعلام می نماییم.

جنس اصلی خرید می کنید

متاسفانه به دلیل بالا بودن تقاضا برای اجنساس خودرو های هیوندا و کیا برخی از افراد سودجو شروع به فعالیت های سودجویانه در بازار نموده و لوازم یدکی غیراصلی هیوندا و کیا را به جای جنس اصلی با سود بالا به مردم می فروشند. متاسافانه این گونه افراد علاوه بر آنکه خسارت مالی بسیاری به صاحبان خودروهای هیوندا و کیا وارد می کنند در برخی از اوقات خسارت های جانی نیز به بار می آورند و برای اندکی سود خسارت مالی و جانی بالایی به مردم تحمیل می کنند. به عنوان مثال برخی افراد تسمه تایم غیر اصلی را به جای تسمه تایم اصلی و جنیون به خریداران می فروشند و این امر باعث می شود که خسارت مالی بسیاری بر خریدار تحمیل شود، یا مثلا فروش لنت ترمزهای های غیر اصلی هیوندا و کیا به جای لنت ترمز اصلی سبب می گردد گاها در لحظات حساس ترمز خودرو خوب عمل نکرده و گاها خسارت جانی همراه داشته باشد. از این رو ما اجنساس اصلی را برای مشتریان خود ارسال می کنیم تا با خیال راحت و آسوده آن را استفاده کنند.

 

سابقه کار طولانی

همانگونه که گفته شد ما بیش از 15 سال است که در حوزه لوازم یدکی هیوندا و کیا در حال فعالیت می باشیم، لذا همین امر سبب می گردد تا بتوانیم بهترین ها را برای شما فراهم کنیم و علاوه بر آن در طول این مدت تلاش کردیم که اعتماد شما عزیزان را کسب نمایم و این اعتماد و همراهی 15 ساله شما را با هیچ سودی عوض نخواهیم کرد.

لذا امیدواریم این امر باعث شود با توجه به اینکه به تازگی در بستر اینترنت فعالیت می کنیم همراهان جدید ما نیز مانند همراهان قدیمی بتوانند به ما اعتماد کنند.

 

قیمت خوب، پایین و منصفانه

به دلیل اینکه ما وارد کننده مستقیم لوازم یدکی هیوندا و کیا هستیم کالاهایی که شما خریداری می کنید دست اول و با کمترین سود می باشد بنابرین شما اجناس و لوازم یدکی هیوندا و کیا را اصلی و با قیمت بسیار خوب تهیه می کنید.

مشاوره و آموزش رایگان

گروه ما علاوه بر تهیه و ارسال لوازم یدکی مورد نیاز شما مشاوره های رایگان در اختیار شما قرار می دهد، همچنین شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی و مجله خبری ما ویدیو ها و مقاله های مرتبط در خصوص لوازم یدکی هیوندا و کیا را مطالعه نموده و آگاهانه خرید کنید. برای ما تفاوتی ندارد که شما از لوازم خود را از کجا تهیه می کنید، ما همواره شما را همراهی می کنیم و به شما مشاوره می دهیم تا بتوانید اجناس اصلی را تهیه کرده و دست افراد سود جویی که لوازم غیر اصلی را به جای لوازم اصلی به مشتری میدهند را از بازار کوتاه کنیم.