فروشگاه لوازم یدکی اگزوز بیش از 15 سال است که در فروش لوازم یدکی هیوندا و کیا فعالیت داشته و وارد کننده مستقیم این کالا در کشور می باشد در طول این مدت حدود 13 سال آن را به صورت سنتی و فروشگاه حضوری در کنار شما عزیزان  و تامین کننده کالاهای مورد نیازتان بودیم، اما بعد از این مدت متوجه شدیم بسیاری از مشتریان ما به دلایل مختلف امکان مراجعه حضور و خرید حضوری را ندارند و برای خرید به فروشگاه های متفرقه مراجعه می نمایند. این امر متاسفانه سبب شد برخی از افراد سود جو شروع به کار نمونده و از عدم آگاهی مشتریان استفاده کرده و اجناس غیر اصلی را به مشتریان عرضه کنند.

بروز این مشکل سبب شد که ما به فکر راهکاری جدید برای ارائه محصولات افتاده و علاوه بر فروش حضوری شروع به راه اندازی فروشگاه آنلاین و شبکه های اجتماعی نماییم. اکنون بیش از دو سال است که ما برای دسترسی راحت شما عزیزان کار خود را در بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی شروع کردیم و همراه در طول این مدت صادقانه و با افتخار  کالاهای مورد نظر شما را تامین نمودیم.

گروه اگزوز در حال حاضر با نشانی اینترنتی  www.egzooz.com با هدف فروش لوازم یدکی و قطعات اصلی هیوندا و کیا در خدمت شما عزیزان می باشد و علاه و بر آن شما می توانید از طریق اینستاگرام به نشانی @egzoozofficial و همچنین نشانی کانال تلگرام به نشانی @egzoozofficial  و نیز در سایت آپارات به نشانی @egzooz با ما همراه باشید.

ما در شبکه های اجتماعی ذکر شده سعی کردیم اطلاعات مفیدی در خصوص خرید لوازم یدکی هیوندا و کیا در اختیار شما قرار دهیم تا شما را از افتادن در دام افراد سود جو برهاند.

 

گروه ما علاوه بر مصرف کننده گان با عزیزانی که فروشگاه لوازم یدکی دارند نیز همکاری می نماید و در صورتی که بخواهند به صورت عمده لوازم یدکی هیوندا و کیا تهیه کنند می توانند با همکاران ما تماس گرفته و اجناس مورد نیاز خود را به صورت عمده از ما تهیه کنند.

ما همواره بر این اعتقاد هستیم که همراهی شما عزیزان برای ما ارزشمندترین دست آورد  ما در این سالها می باشد بنابراین همواره سعی می کنیم با جلب اعتماد و اطمینان شما همواره این اعتماد را و همراهی را حفظ نماییم.